Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Viac pre psíčkarov, viac pre psíkovVytlačiť
 

V meste Svidník pribudli tri nové koše na psie exrementy. Pracovníci technických služieb ich osadili na Ul. gen Svobodu popri rieke. Sme presvedčení, že každý aj menší posun v zlepšovaní podmienok pre psíčkarov zvýši kvalitu života v meste. 

kos_psickari_1.jpgKrásne prostredie pri rieke za blokmi na "generálke" si zaslúži, aby ste tam Vy občania mali dobrú oddychovú zónu. Koše zlepšia podmienky Vám psíčkarom a zodpovednejším prístupom celej verejnosti by toto prostredie mohlo byť aj čistejšie.

Prihlasovanie psíkov v mieste bydliska sa stále viac javí ako veľmi dôležitá vec. Dokážeme z väčšieho balíka peňazí viac investovať do nových komponentov pre psíkov a spoločne vytvárať lepšie psíčkarské prostredie.

Podľa slov mestského policajta, kynológa Pavla Kobularčíka: "Chceme navrhnúť zmenu  VZN mesta Svidník a veľa si sľubujeme od povinného čipovania do konca roka 2019. Zároveň by sme sa chceli intenzívnejšie venovať osvete obyvateľstva pri výchove psíkov v meste a v neposlednom rade vysvetľovať, aké je pre nás všetkých dôležité odvádzať dať mestu, v ktorom žijú"


 
 

dnes je: 17.7.2019

meniny má: Bohuslav

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka