Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Tlačová správa: Spustenie kompletnej prevádzky MŠ na Ul. 8 májaVytlačiť
 

Tlačová správa MsÚ; 13.9.2018

Materská škola na Ul. 8. mája spúšťa svoju plnú prevádzku.

Milí rodičia, 

radi by sme Vás informovali, že v týchto a najbližších dňoch prebiehajú ukončovacie práce na prednej fasáde hlavnej budovy materskej školy. Interiér školy je už pripravený na spustenie prevádzky a v súčasnosti prebiehajú posledné čistiace práce. 

Od pondelka 17. septembra 2018 je Materská škola na Ul. 8. mája pripravená prijať všetky detičky, ktoré sú v tejto MŠ zapísané a plnohodnotne sa o nich postarať v krásnych a čistých priestoroch.  

V čase spustenia plnej prevádzky bude otvorený vchod pre jasličky - Pavilon II a pre zvyšné štyri triedy bude slúžiť stredný vchod. Pre deti v dvoch horných triedach hlavného Pavilónu I bude vchod do tried len po ľavom schodišti. Pravá strana budovy sa z vonku bude dokončovať. Rodičia a deti môžu v stupovať do šatní v triedach naľavo a rovnako budú vstupovať do svojich priestorov z tried naľavo.

Ďakujeme Vám všetkým milí rodičia, že ste boli tolerantní a vytrvalí v čakaní na spustenie prevádzky MŠ a že pekné nové priestory Vám vynahradia nepríjemnosti, ktoré Vám rekonštrukcia priniesla. 

Prajeme Vám krásny školský rok 2018/2019.

-MsÚ-
 

Pripravená trieda


 
 

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

webygroup
ÚvodÚvodná stránka