Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Športové popoludnie v MŠ na Ul. 8. májaVytlačiť
 

„Čo sa dnes deťom najviac ráta?

Mať ocka ako kamaráta, mať vždycky lásky plný dom a možnosť športom zahnať zhon“.

športové predpoludnie v materskej školeVo štvrtok 27. 6. 2019 bolo v MŠ na Ul. 8. mája slnečno a rušnejšie ako po iné dni. Konal sa športový deň pod názvom: „Zacvičme si s ockom a všetci spolu“. Učiteľky MŠ si pre deti a ich rodičov pripravili športový program s takýmito disciplínami: Vozenie na fúriku, Prechádzka labyrintom a hod do levej tlamy, Spoločné skákanie vo vreci, Na medveďa, Hod tenisovou loptičkou na cieľ.

Ako je zvykom, pred každým športovým výkonom je potrebné sa rozcvičiť a o takúto rozcvičku sa postarala mamička dieťaťa z našej MŠ Ivana Loziňaková, ktorá je známa ako cvičiteľka Zumby. Športové popoludnie nám prišli spríjemniť žiačky zo ZUŠ vo Svidníku maľovaním na tvár a „Balónový kráľ“, ktorý svojimi výtvormi vykúzlil veľký úsmev na tvárach našich detí. Prekvapením boli aj ich súrodenci, ktorí tiež neobišli na prázdno a odniesli si pekný výtvor z farebného balóna na vlastné požiadanie. Po absolvovaní športových disciplín boli rodičom poskytnuté grily k opekaniu.

Touto cestou sa chceme veľmi pekne poďakovať sponzorovi tejto vydarenej celoškolskej akcie Jozefovi Vašutovi za „sladké“ balíčky a pánovi Jozefovi Mikčovi za netradičné medaily, ktoré vyhotovil pre deti z MŠ.    

 

vedenie školy                                                                                                                              


 
 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka