Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Nová primátorka, nový rok, nová spoluprácaVytlačiť
 

V utorok, 15. januára 2019, prijali pozvanie primátorky mesta Svidník Marcely Ivančovej na novoročné stretnutie desiatky hostí zo sektoru služieb, podnikania, cirkví i médií. 

Stretnutie_e.JPG

Všetkým prítomným primátorka popriala do nového roka: "veľa úspechov v pracovnom a samozrejme osobnom živote, veľa zdravia a takisto zdravé firmy, v ktorých pôsobíte, pretože za každou z týchto firiem, za každou z týchto inštitúcií vidíme zamestnancov, za každým zamestnancom vidíme rodinu, rodinu ktorá neodišla z tohto regiónu a ktorá pomáha prežiť mestu a celej tejto oblasti."  Za tento prínos primátorka mesta prítomným srdečne poďakovala.  

Primátorka vyzdvihla fungovanie dlhoročných firiem, ktoré dokázali prežiť, ktoré motivujú svojich zamestnancov a už roky sa udržiavajú v podnikateľskom sektore. Ocenila zástupcov mladších firiem, ktorí dokázali zhmotniť svoje predstavy a dokázali rozbehnúť biznis v tom dobrom slova zmysle.

Stretnutie_g.JPG

Primátorka Ivančová sa obrátila na zástupcov inštitúcií a podnikateľského sektoru s prosbou o obojstranne dobrú spoluprácu a parafrázovala slová amerického prezidenta Winstona Churchilla: "Skúsme sa pýtať, čo mi mesto môže dať, ale skúsme aj druhú stranu, čo ja viem dať mestu?"

 

Primátorka Ivančová na záver svojho príhovoru pozvala prítomných na diskusiu pri pohári vína a na skromné pohostenie.

Stretnutie_b.JPG

Atmosféru spríjemnilo komorné vystúpenie žiakov a učiteľov Základnej umeleckej školy vo Svidníku a počas celého novoročného stretnutie doprevádzala hostí príjemná klavírna hudba v podaní riaditeľa ZUŠ Marcela Prokopa, všetkým úprimne ďakujeme. 

 

 

 


 
 

dnes je: 23.7.2019

meniny má: Oľga

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka