Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Mládež pohraničia sa mala možnosť stretnúťVytlačiť
 

„Podpora prírodného a kultúrneho dedičstva medzi mláežou”

a_projekt_pohranicia.jpg13. - 15. Mája 2019 sa v rámci projektu „Podpora prírodného a kultúrneho dedičstva pohraničia medi mládežou” uskutočnil trojdňový turistický tábor poľsko-slovenskej skupiny. Cieľom projektu bolo zvýšiť povedomie o prírodných hodnotách a spájanie mladých ľudí s prírodným prostredím pohraničných oblastí; ako aj nadviazanie priateľských vzťahov medzi poľskou a slovenskou mládežou. Na tejto ceste sa zúčastnilo 8 študentov Technickej a veterinárnej školy z poľského mesta Trzcin a 11 študentov z Gymnáziá duklianskych hrdinov zo Svidníka spolu s lektormi, sprievodcom a slovenským kooridnátorom projektu. Účastníci prešli niekoľkými sekciami Polonina Wetlińska a Caryńska, navštívili Solińskú priehradu, pohľad na Polańczyk a bizónsky výklenok, zorganizovali aj spoločné ohnisko.

Projekt spolufinancovaný Európskou úniou z Európskeho Fondu Regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu prostredníctvom Karpatského Euroregiónu v rámci programu Interreg V-A Poľsko Slovensko 2014-2020.


 
 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka