Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Koše na zelený odpad K DISPOZÍCII UŽ ODDNESVytlačiť
 

Chcete sa správať zodpovedne a vyhadzovať svoj odpad zo záhrady tam, kam patrí?

Technické služby mesta Svidník osadia DNES naobed (13. 9. 2019) do pondelka rána    (16. 9. 2019) dva veľkoobjemové kontajnery VÝLUČNE na zelený odpad.

kontajner_belejovce.jpgAk máte pokosenú trávu, konáre, lístie...môžete tento odpad vysypať do veľkoobjemového kontajnera na dvoch stanovištiach. Jeden pri cerkvi na Nižnom Svidníku a druhý na “Belejovciach“ pod bývalým občerstvovaním zariadením.
Oba kontajnery budú monitorované a budú osadené len za účelom zbavovania sa zeleného odpadu zo záhrad v našom meste.

 

Opäť pripomíname, že ukladaním zeleného odpadu na ulicu, na cestičky, pod stromy a za pozemky susedom si sami sebe robíme zle. Pri mnohých iných témach sa nám potvrdilo, že my Svidníčania sme vnímaví a bystrí ľudia, preto veríme, že triedenie odpadu sa naučíme a zelený odpad budeme dávať tam, kam patrí.

Okrem možnosti využitia príležitostného pristavenia kontajnera, máte stále k dispozícií Zberný dvor každý pracovný deň od 6:00 hod. do 14:00 hod., v stredu od 6:00 hod. do 18:00 hod. a v sobotu od 14:00 hod. do 18:00 hod. 

Svidník nás spája pre krajšie mesto.

Veľkoobjemové kontajnery a kompost pre občanov Svidníka


 
 

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka