Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Kontrola stavebných prác na ulici Festivalovej Vytlačiť
 

V utorok 7. mája dopoludnia si primátorka Ivančová prešla všetky tri miesta na Ul. Festivalovej, na ktorých prebiehajú práce. 

Festivalova_amfiteater_1.JPGNa rekonštruovanom moste prebiehajú už práce na spodnej stavbe mosta. Vŕtanie mikropilotov pre opravu havarijného stavu piliera a aj doplnenie ďalších mikropilotov. 

Druhým pracovným priestorom na Festivalovej ulici je nevyhnutná oprava na budove amfiteátra pri pódiu a rovnako oprava priestorov toaliet. Toalety sú už vymaľované a budú osadené nové batérie. Na vonkajšej úprave sa intenzívne pracuje a to aj počas týchto dní, kedy počasie nepraje.

Primátorka mesta a vedúci odboru Výstavby si boli pozrieť aj terén prístupovej trasy na Ul. festivalovej, ktorý sa má v najbližších dňoch spevňovať. 

Na všetkých troch miestach práce prebiehajú plynulo a mesto i zhotoviteľ robíme všetko preto, aby boli oba festivaly v lepších vyhovujúcejších podmienkach amfiteátra.

 


 
 

dnes je: 17.7.2019

meniny má: Bohuslav

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka