Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Jeseň s aktívnym stavebným ruchomVytlačiť
 

balkony_3.JPGBlok B6 má už svoje balkóny. Sme radi, že sme týmto zvýšili komfort a bezpečnosť občanov na prízemí bytovky.  Po ukončení výberového konania na predmetné balkóny firma Kovmak nainštalovala 6 balkónových zábradlí a potom osadila biele drevené priečelia. Celá objednávka bola v hodnote viac ako 4000,- eur.  

 

rozširovanie cintoríny, výstavba chodníkaV súčasnosti realizujeme projekt rozšírenia počtu hrobových miest nad súčasným cintorínom pri Dome smútku. Firma JUMI - STAV spol. s r. o., ktorá bola úspešná vo výberovom konaní, realizuje chodníky, terénne práce a predprípravu osvetlenia k novej časti cintorína. Rozširovanie cintorína s rozlohou skoro 2000 m2 prinesie približne 200 nových hrobových miest. Súčasťou projektu je aj oplotenie cintorína, ktoré realizujú TS mesta Svidník. 

 

Zatepľovanie ZŠ KarpatskáMesto Svidník sa úspešne uchádzalo o NFP v rámci projektu "Zvýšenie energetickej účinnosti budovy pavilónu ZŠ Ul. Karpatská". Výsledkom je projekt zateplenia telocvične pri ZŠ Karpatská. Na objekte sa vyhotovuje zateplenie obvodových stien, zateplenie strešného plášťa, výmena okien a dverí a výmena strešnej krytiny.  Na projekt sme získali 170 000,- eur. a realizuje ho firma D stav, s. r. o., víťaz verejnej súťaže.


 
 

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka