Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

História si môže pamätať aj VásVytlačiť
 

Špeciálne výročie si zaslúži špeciálnu oslavu 

 

Preteky in-line korčuliarovPre 60. ročník pripravujeme rôzne novinky. K sprievodnému behu Malý beh zdravia 1 km pridávame aj súťaž lezúňov. Máte malé dieťa, ktoré ešte nevie chodiť, ale zvládne „šprint“ na kolenách? Priamo na pešej zóne sa môžete zapojiť aj zapotiť jeho povzbudzovaním.

Pripravujeme preteky in-line korčuliarov, ktorí vyštartujú na 6,5 km trať rovnako ako bežci na Veľkom behu zdravia. Trať k tankom na rázcestí Kapišová je príjemná trať na otestovanie kondície, ale nie je taká náročná ako hlavný beh z Dukly. Staňte sa aj Vy inlajnisti súčasťou Dukelského behu mieru.

Pracujeme na tom, aby hlavný beh z Dukly do Svidníka bol ešte na vyššej organizačnej úrovni so všetkými zlepšeniami po trati i v cieli. Viac občerstvovaniach staníc, iontové nápoje i vodná hmla a záchranná služba na trati i v cieli.

Detail banneraTento rok obohatíme Dukelský beh mieru o výstavu fotografií z histórie behu, o Sieň  slávy a tiež o kultúrny program na pešej zóne. Sieňou slávy si chceme uctiť tých, ktorí prispeli k zachovaniu tradície DBM a svojou vytrvalosťou inšpirovali aj mnohých mladších bežcov. Pre všetkých, ktorí majú doma staré fotografie z „dukeláku“ stále platí výzva na zapojenie sa do zbierania záberov. Stačí, keď ich prinesiete na mestský úrad a my ich zvečnime.

Hneď z rána po registrácii sa na pešej zóne rozcvičíme na pestrú hudbu zumby a zabávať nás bude aj skupina klaunov - mímov. Zdravé pitie vody z vodovodu bude v centre Svidník k dispozícií pre každého návštevníka v špeciálnom stane VVS, a.s. a k tomu aj meranie zdravotného stavu prostredníctvom VšZP.

Eko taška DBMPoľské súbory nám spríjemnia čas hudbou a každý, kto bude chcieť pamiatku na tento výnimočný ročník si bude môcť zakúpiť plátenné tašky DBM, tričko s emblémom DBM, či pamätný bulletin.

 

 

Staňte sa aj Vy súčasťou 60. ročníka Dukelského behu mieru ako bežec alebo ako fanúšik, tešíme sa na Vás.

REGISTRÁCIA NA VŠETKY BEHY tu

 


 
 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka